Szamba betonowe Rakoniewice

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Rakoniewice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rakoniewice

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.