Szamba betonowe Raszków

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Raszków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Raszków

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.