Szamba betonowe Rogoźno

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Rogoźno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rogoźno

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.