Szamba betonowe Rydzyna

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Rydzyna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rydzyna

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.