Szamba betonowe Sieraków

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Sieraków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sieraków

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas gorącego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.