Szamba betonowe Ślesin

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ślesin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ślesin

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.