Szamba betonowe Słupca

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Słupca

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Słupca

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.