Szamba betonowe Sompolno

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Sompolno

Szambo betonowe Sompolno

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać ogrówek lub myć auto przez dekady!