Szamba betonowe Stęszew

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Stęszew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Stęszew

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.