Szamba betonowe Sulmierzyce

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Sulmierzyce

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sulmierzyce

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to duży problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.