Szamba betonowe Swarzędz

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Swarzędz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Swarzędz

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.