Szamba betonowe Szamocin

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Szamocin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Szamocin

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.