Szamba betonowe Trzcianka

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Trzcianka

Szambo betonowe Trzcianka

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i pękanie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania kwiatów podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!