Szamba betonowe Trzemeszno

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się dużą odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Trzemeszno

Szambo betonowe Trzemeszno

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w większej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!