Szamba betonowe Turek

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Turek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Turek

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.