Szamba betonowe Ujście

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Ujście

Szambo betonowe Ujście

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie sporą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć auto przez lata!