Szamba betonowe Wągrowiec

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Wągrowiec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wągrowiec

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.