Szamba betonowe Wieleń

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wieleń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wieleń

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.