Szamba betonowe Wielichowo

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z tych doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Wielichowo

Szambo betonowe Wielichowo

Najwyższej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!