Szamba betonowe Wolsztyn

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wolsztyn

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wolsztyn

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to duży problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.