Szamba betonowe Wronki

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wronki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wronki

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.