Szamba betonowe Września

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc zostać wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do wielu kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Września

Szambo betonowe Września

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę oraz nieszczelności. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez lata!