Szamba betonowe Zagórów

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zagórów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zagórów

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.