Szamba betonowe Zduny

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zduny

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zduny

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.