Szamba betonowe Żerków

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Żerków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Żerków

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.