Szamba betonowe Złotów

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Złotów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Złotów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.