Szamba betonowe Barlinek

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może zatem być wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Barlinek

Szambo betonowe Barlinek

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w dużej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!