Szamba betonowe Biały Bór

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Biały Bór

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Biały Bór

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.