Szamba betonowe Bobolice

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba powinny być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Bobolice

Szambo betonowe Bobolice

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i niszczenie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!