Szamba betonowe Borne Sulinowo

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Borne Sulinowo

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Borne Sulinowo

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.