Szamba betonowe Chociwel

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i kompleksowe prace montażowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Chociwel

Szambo betonowe Chociwel

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają filtrowanie części zawartości i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo podlewać warzywnik lub myć samochód przez lata!