Szamba betonowe Chojna

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Chojna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chojna

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.