Szamba betonowe Czaplinek

Oferujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę długi czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Czaplinek

Szambo betonowe Czaplinek

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania warzyw w czasie lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć auto przez dekady!