Szamba betonowe Człopa

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca cechuje się wysoką wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa problemów – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Człopa

Szambo betonowe Człopa

Najwyższej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wodę oraz pękanie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający za darmo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!