Szamba betonowe Dębno

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Dębno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dębno

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.