Szamba betonowe Dobrzany

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Dobrzany

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dobrzany

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.