Szamba betonowe Drawno

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Drawno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Drawno

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.