Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Drawsko Pomorskie

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.