Szamba betonowe Dziwnów

Proponujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc być wkopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Dziwnów

Szambo betonowe Dziwnów

Wysokiej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!