Szamba betonowe Golczewo

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Golczewo

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Golczewo

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.