Szamba betonowe Goleniów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Goleniów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Goleniów

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.