Szamba betonowe Gościno

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Gościno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Gościno

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.