Szamba betonowe Gryfice

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Gryfice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Gryfice

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.