Szamba betonowe Ińsko

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ińsko

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ińsko

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.