Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, żeby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu kłopotów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Szambo betonowe Kalisz Pomorski

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz niszczenie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!