Szamba betonowe Karlino

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Karlino

Szambo betonowe Karlino

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie i nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać ogrówek lub myć samochód przez lata!