Szamba betonowe Lipiany

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lipiany

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lipiany

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.