Szamba betonowe Łobez

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może zatem być zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania szamb, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do wielu kłopotów – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że szamba muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Łobez

Szambo betonowe Łobez

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może zbierać się w większej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!