Szamba betonowe Międzyzdroje

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Międzyzdroje

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Międzyzdroje

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.