Szamba betonowe Mieszkowice

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem być wkopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę długi okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Mieszkowice

Szambo betonowe Mieszkowice

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości zawartości i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!